Suicide Squad Filminden Yeni Fragman Yayımlandı | Dijital Arkeolog

Suicide Squad Filminden Yeni Fragman Yayımlandı

2016'nın en çok beklenen filmleri arasında olan Suicide Squad'dan yeni fragman yayımlandı.
Suıcıde Squad Türkçe 2.fragman

DC Entertainment & Warner Bros. Pictures işbirliği ile bu yıl vizyonda yerini alacak olan Suicide Squad (İntihar Timi) filminden yepyeni bir fragman yayımlandı. Filmin ilk fragmanı geçtiğimiz temmuz ayında Comic-Con’da yayımlanmış ve bir çok kesimin beğenisini kazanmıştı.


Filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini David Ayer üstlenirken, filmin başrollerini Jared Leto (Joker), Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress), Karen Fukuhara (Katana), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc),  Jay Hernandez (El Diablo),  Adam Beach (Slipknot), Viola Davis (Amanda Waller) gibi isimler üstleniyor. Suicide Squad (İntihar Timi) 12 Ağustos 2016‘da ekibi tam kadro olarak sinemalarda…Bunu da okuyun; Suicide Squad Filminden Arşivlik Görseller !document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);

Kategoriler
Uncategorized

Blog Yazarı / Mizah Düşkünü / Viral Pazarlama Meraklısı / Editör / Tespitolog / Metin Yazarı / Gezgin / BTTF - Lara Croft - İndiana Jones / Before Sunrise - Before Sunset - Before Midnight ;)
Güncel Haberler

İlgili Yazılar